Nowy spot Andrzeja Dudy. „Godne życie w bezpiecznej Polsce”

„Jesteśmy dumnym narodem w sercu Europy i musimy bronić naszych interesów!”  mówi w najnowszym spocie Andrzej Duda kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta.         

Sztab Dudy zaprezentował dziś w Internecie kolejny materiał – zwany „mobilizacyjnym” – tym razem dotyczący kwestii bezpieczeństwa państwa.

Kandydat PiS-u w spocie przywołuje spotkania z Polakami. Duda zadeklarował, że będzie aktywnym prezydentem, dla którego jednym z priorytetów jest  bezpieczeństwo obywateli.  

– Miałem setki spotkań z Polakami, uścisnąłem tysiące rąk. Słuchałem was i wiem, że Polacy martwią się o przyszłość. Jeśli tak dużo mówimy o bezpieczeństwie, to znaczy, że nie czujemy się bezpieczni. Jesteśmy dymnym narodem w sercu Europy i musimy bronić naszych interesów. Ja będę to robił (…). Mam za dużo energii by siedzieć pod żyrandolem zamknięty w pałacu prezydenckim. Dlatego obiecuję wam godne życie w bezpiecznej Polsce – mówi w nowym spocie Andrzej Duda.

Sztab wyborczy Dudy poinformował, że kandydat PiS-u w trakcie kampanii odbył 240 spotkań z wyborcami w całej Polsce. Tymczasem sztab prezydenta Bronisława Komorowskiego uderza w kandydata PiS-u spotem przypominającym poglądy Dudy nt. in vitro. Według ekspertów to tani chwyt, który obnaża brak merytoryczności kampanii kandydata PO.

RIRM

drukuj