Andrzej Duda zawrze ,,umowę” z wyborcami

Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta, przedstawi w sobotę swój dokument programowy. Prezentacja ma być rodzajem umowy z wyborcami.  Do tej pory praktyka ta była niespotykana podczas kampanii wyborczych.

Poseł Joachim Brudziński, wiceszef sztabu wyborczego kandydata PiS na prezydenta, mówi, że Andrzej Duda postuluje zmianę koncepcji życia społecznego, tak by na pierwszym miejscu był obywatel.

– To obywatel ma być na pierwszym miejscu, a nie własne, partyjne czy inspirowane interesy zupełnie innych krajów. To, co widzimy dzisiaj, to transferowanie miliardów złotych nieopodatkowanych pieniędzy poprzez wielkopowierzchniowe sklepy czy instytucje finansowe. Największą tragedią naszego narodu jest upływ młodej świetnie wykształconej krwi 2,5 mln Polaków, którzy wyjechali z naszego kraju. O tym kandydat na prezydenta Andrzej Duda chce mówić. Chce przedstawić wyborcom, Polakom swoje pomysły oraz zawrzeć z nimi porozumienie, pakt, że jeżeli zostanie wybrany na prezydenta będzie go realizował – tłumaczy poseł Joachim Brudziński.

Wystąpienie Andrzeja Dudy rozpocznie się o godz. 11. w Warszawskiej hali targów Expo. Tego samego dnia prezydent Bronisław Komorowski wybiera się do Białegostoku. W swoim wystąpieniu ma się skupić przede wszystkim na polityce wschodniej.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl