Nocna akcja poznańskiej policji – zatrzymano 140 dowodów rejestracyjnych

247 skontrolowanych pojazdów i 140 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to efekt policyjnej akcji, która przeprowadzona została w Poznaniu w sobotni wieczór w związku ze zlotami samochodowymi.

Komenda Miejska Policji w Poznaniu poinformowała w niedzielę, że w sobotę wieczorem „w różnych lokalizacjach na terenie Poznania odbyły się zloty samochodowe”.

„W związku z podejrzeniem, że w tych miejscach może dochodzić do naruszeń przepisów ruchu drogowego, policjanci z poznańskiej drogówki prowadzili tam swoje działania” – podano.

Policja poinformowała, że w ramach przeprowadzonych działań funkcjonariusze skontrolowali 247 pojazdów, zatrzymali 140 dowodów rejestracyjnych i 2 prawa jazdy.

Policjanci nałożyli także 211 mandatów – jak wskazano – głównie za stan techniczny samochodów, który był niezgodny z przepisami prawa.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl