nbp.pl

NBP: ilość złota w posiadaniu banku centralnego w marcu nie zmieniła się

W marcu w posiadaniu NBP było 7,35 mln uncji złota, a wiec tyle samo co na koniec lutego – wynika z danych opublikowanych w czwartek przez bank centralny.

Na koniec marca w posiadaniu NBP było 7,352 mln uncji złota, czyli tyle samo, co na koniec lutego – wynika z danych opublikowanych w czwartek przez bank centralny.

Zmieniła się za to jego wycena. Na koniec marca złoto było warte 12,7 mld euro, a wiec o prawie 200 mln euro więcej niż na koniec lutego. W przeliczeniu na dolary złoto warte było niespełna 14,15 mld dolarów, czyli o nieco ponad 150 mln dolarów więcej niż na koniec lutego.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl