fot. flickr.com

Ministrowie obrony Rosji i USA rozmawiali telefonicznie o kwestiach bezpieczeństwa

Ministrowie obrony Rosji i USA, Siergiej Szojgu i Lloyd Austin rozmawiali w czwartek telefonicznie o sprawach bezpieczeństwa – podała agencja TASS, powołując się na rosyjski resort obrony. Informację potwierdził Pentagon.

„6 stycznia 2022 roku odbyła się rozmowa telefoniczna ministra obrony Federacji Rosyjskiej generała armii Siergieja Szojgu i ministra obrony USA Lloyda Austina. Omówiono kwestie bezpieczeństwa będące przedmiotem wzajemnego zainteresowania” – podano w komunikacie Ministerstwa Obrony Rosji.

W krótkim oświadczeniu Pentagon napisał, że ministrowie rozmawiali o „zmniejszeniu zagrożenia w pobliżu granicy Ukrainy”.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl