fot. twitter.com/SzumowskiLukasz

Minister zdrowia złożył życzenia opiekunom medycznym z okazji ich święta

Wyrazy uznania i podziękowania za pracę, zaangażowanie, codzienny trud i poświęcenie przekazał w czwartek opiekunom medycznym minister zdrowia Łukasz Szumowski. 14 maja obchodzony jest Dzień Opiekuna Medycznego.

 

„Z okazji Dnia Opiekuna Medycznego składam – wszystkim Państwu wykonującym ten zawód – najserdeczniejsze życzenia, a przede wszystkim wyrazy uznania i podziękowania za Państwa pracę i zaangażowanie, codzienny trud i poświęcenie w sprawowaniu opieki nad pacjentem. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i oddanie to nieodłączny element Waszej pracy” – napisał szef Ministerstwa Zdrowia, cytowany na Twitterze resortu.

„Życzę aby Państwa praca była dla Was spełnieniem zawodowym oraz powodem do dumy. W tym szczególnym czasie życzę opiekunom medycznym zdrowia oraz wytrwałości w podejmowanych trudach, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym” – dodał.

Opiekun medyczny pomaga osobie chorej i niesamodzielnej zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl