fot. pixabay.com

Mazowieckie: Nielegalne automaty do gier i narkotyki w jednym z lokali w Radomiu

Trzy automaty do gier hazardowych i narkotyki zabezpieczyli w jednym z lokali w Radomiu policjanci i funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego. Lokal prawdopodobnie prowadził działalność hazardową bez zezwolenia. Do aresztu trafił przebywający w nim 21-latek.

Jak poinformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji, mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

„Po przeszukaniu mieszkania 21-latka policjanci znaleźli w sumie około 140 gramów narkotyków. Zabezpieczono ponad 80 gramów amfetaminy i ponad 50 gramów marihuany, które ukrywał w łazience” – przekazała Justyna Leszczyńska.

Dodała, że zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 21-latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

„Znalezione automaty zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy celno-skarbowych, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia” – powiedziała Justyna Leszczyńska.

 

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl