fot. Nasz Dziennik

Mary Wagner napisała do Polaków list z więzienia 

Mary Wagner dziękuje za wyrazy wsparcia i modlitwę. Przebywająca w więzieniu kanadyjska obrończyni życia napisała specjalny list do przyjaciół z Polski – poinformował „Nasz Dziennik”.

8 grudnia br. Mary Wagner po raz siódmy została aresztowana za przestrzeganie przed skutkami tzw. aborcji. W centrum aborcyjnym kanadyjska obrończyni życia apelowała do kobiet, aby zaniechały tej zbrodni.

W liście skierowanym do Polaków Mary Wagner dziękuje za wsparcie modlitewne. Kanadyjka przywołuje pismo słowami z Księgi Powtórzonego Prawa: „Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie”

Mary Wagner opisuje również zdarzenie z funkcjonariuszami policji, których poprosiła, by pomogli chronić dzieci, które są zabijane w klinice.

Oni nas usunęli, a kiedy zapytałam dwóch z nich, co by się stało, gdyby mnie puścili, powiedzieli, że zostaną oskarżeni o zaniedbanie obowiązku. Módlmy się, aby wszystkie dzieci Boże zrozumiały, że naszym podstawowym obowiązkiem jest nasz Mistrz. Jesteśmy jego sługami. Nie zaniedbujmy naszego obowiązku wobec Niego. Pan prowadzi nas do nawrócenia” – wskazała Mary Wagner.

Listy wsparcia dla obrończyni życia w języku angielskim można wysyłać na adres więzienia w Vanier:

Vanier Centre for Women Box 1040

Milton Ontario L9T 5E6 Canada

TV Trwam News/RIRM

 

drukuj