fot. cbsp.policja.pl

Małopolskie: 29-latek trzymał marihuanę w zamrażalniku

Ponad pół kilograma marihuany policjanci znaleźli w jednym z mieszkań na Sądecczyźnie. Część narkotyków była ukryta w zamrażalniku. 29-latek który przyznał się, że to jego własność, usłyszał zarzuty. W sprawie został również zatrzymany 32-letni mężczyzna.

„Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 29-latka i 32-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany. Część środków odurzających była ukryta w zamrażalniku lodówki. Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli również wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe służące do porcjowania suszu” – poinformowała sierż. Monika Mordarska p.o. rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Prokurator zastosował wobec 29-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl