fot. https://www.facebook.com/inicjatywa.tato.net/

„Mądrość i skuteczność – jak być ojcem w epoce fake news” – forum Tato.net

„Mądrość i skuteczność – jak być ojcem w epoce fake news” – pod takim hasłem w tym tygodniu odbędzie się forum Tato.Net. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie, które w tym roku odbędzie się wirtualnie zgromadzi kilkuset uczestników. Celem jest pogłębianie tematyki roli ojca w rodzinie.

Ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa sprawiły, że wielu ojców musi pozostać w domu.

Inicjator Tato.Net, dr Dariusz Cupiał, wskazuje, że ten czas może pozytywnie wpłynąć między innymi na relacje ojca z rodziną, może służyć przekazywaniu i pogłębianiu wiary.

– Potrzebujemy ponownie rozeznawać, jak wyrażać naszą wiarę. Jedna z grup będzie poświęcona temu tematowi. Pojawia się tutaj wiele zamieszania i chcielibyśmy uniknąć fake newsów, jak zachować się w tym czasie. Życzmy sobie, żeby nasze domy stały się pustelnią modlitwy i inspiracji duchowej – wyjaśnia.

W związku z epidemią Forum, które rusza 4 kwietnia, odbędzie się wyłącznie w internecie. Więcej informacji oraz rezerwacja są dostępne na stronie internetowej forum.tato.net https://forum.tato.net/. Patronat honorowy nad inicjatywą objął prezydent Andrzej Duda.

RIRM

drukuj