Łódzkie: trzy ofiary śmiertelne wybuchu gazu w domu jednorodzinnym

Trzy osoby zginęły w wyniku wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Stary Klonowiec (Łódzkie) – poinformował PAP w niedzielę wieczorem rzecznik prasowy łódzkiej straży pożarnej Jędrzej Pawlak.

Strażacy zgłoszenie o wybuchu gazu w domu jednorodzinnym otrzymali w niedzielę ok. godz. 17. Na miejscu znaleźli trzech mężczyzn bez czynności życiowych w wieku 39, 45 i 78 lat. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji przez trzy jednostki Zespołu Ratownictwa Medycznego, poszkodowanych w wyniku eksplozji nie udało się uratować. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży.

Do tragedii doszło w miejscowości Stary Klonowiec w powiecie kutnowskim w woj. łódzkim. Przyczyny zdarzenia badane są pod nadzorem prokuratura. Prawdopodobnie eksplodowała butla z gazem podłączona do kuchenki.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl