Łódź: zderzenie tramwajów, są poszkodowani

Siedem osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia tramwajów, do którego doszło dziś na ul. Limanowskiego w Łodzi. Troje z poszkodowanych – w tym matka z dzieckiem – zostało przewiezionych do szpitala. O zdarzeniu poinformowała PAP Marzanna Boratyńska z łódzkiej policji.

Jak wyjaśniła, według wstępnych ustaleń, na ruszający z przystanku tramwaj linii 2, którym kierowała 43-letnia kobieta, najechał tramwaj linii 5, prowadzony przez 63-letniego mężczyznę.

W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało siedem osób, m.in. mają urazy klatki piersiowej, kręgosłupa. Trzy z nich – motorniczy „piątki” i kobieta z dzieckiem – trafiły do szpitala. Pozostałym udzielono pomocy na miejscu.

Jak powiedziała Boratyńska, nie wiadomo, co było przyczyną zderzenia. Sprawa będzie wyjaśniana.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl