fot. PAP/Lech Muszyński

Kolejna osoba zmarła na festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie

Zmarł 54-letni mężczyzna uczestnik festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) – poinformowała w sobotę lubuska policja. Przyczynę ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Z pola namiotowego na terenie festiwalu Pol’and’Rock pogotowie ratunkowe przetransportowało w piątek po południu do szpitala w Kostrzynie 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych – poinformowała w sobotę w komunikacie lubuska Komenda Wojewódzka Policji.

„Mimo podjęcia działań ratunkowych mężczyzna zmarł. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która wskaże przyczyny śmierci mężczyzny” – podał rzecznik KWP nadkom. Marcin Maludy.

W czwartek na terenie festiwalu znaleziono ciało 35-latka; mężczyzna nie miał stałego miejsca zamieszkania. Także w jego przypadku przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

PAP/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl