fot. Tomasz Strąg

Jarosław Kaczyński weźmie dziś udział w konwencjach okręgowych w Olsztynie i Elblągu 

Prezes PiS Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po Polsce. Dziś weźmie udział w konwencjach okręgowych w Olsztynie i Elblągu. Kolejne spotkania odbędą się jutro w Siedlcach i w Białymstoku. W najbliższą sobotę w Lublinie będzie miała miejsce konwencja programowa PiS.

Wówczas Jarosław Kaczyński przedstawi nowe punkty programu partii. O szczegółach mówił zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

– Będą to spotkania z miejscowymi mieszkańcami, gdzie będą prezentowani kandydaci Prawa i Sprawiedliwości. Poruszane będą tematy zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne. To są te kolejne cztery okręgi. Jeśli zaś chodzi o sobotnią konwencję w Lublinie, to ona będzie większym wydarzeniem. Spodziewamy się kilku tysięcy osób z całej Polski i tam nasi liderzy zaprezentują zaktualizowany program, z którym chcemy iść do wyborów, który mamy nadzieję, dzięki zaufaniu Polaków, będziemy mogli realizować po tych wyborach. Posługiwaliśmy się wieloma źródłami, rozmowy z Polakami są jednym z najważniejszych – powiedział rozmówca Radia Maryja.

Prawo i Sprawiedliwość jako pierwsze w Polsce zarejestrowało wszystkie listy wyborcze do Sejmu i Senatu. Łącznie pod listami zebrano ponad półtora miliona podpisów.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl