GDDKiA zamierza do końca roku oddać jeszcze 330 km dróg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamierza do końca 2018 roku oddać jeszcze 330 km dróg – poinformował PAP Krzysztof Nalewajko z biura prasowego GDDKiA.

„Uwzględniając oddany w poniedziałek do ruchu ponad 22-kilometrowy odcinek S3 od Legnicy (A4) do Lubina, to do końca roku planujemy oddać jeszcze około 330 km” – poinformował Krzysztof Nalewajko.

Wyjaśnił, że kierowcy jeszcze w tym roku pojadą 125-kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S3 od Zielonej Góry aż do Bolkowa. Oddane zostanie także około 65 km trasy S7 (z czego prawie 40 km na Pomorzu między Koszwałami a Kazimierzowem i 25 km obwodnicy Radomia).

Oddane zostaną też brakujące odcinki drogi ekspresowej S8 łączące Warszawę z Białymstokiem (łącznie prawie 40 km od Wyszkowa do granicy województw) oraz blisko 12 km drogi ekspresowej S12 łączącej węzeł Kurów Zachód na S17 z mostem na Wiśle w Puławach.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl