Drzwi otwarte w Urzędach Skarbowych

Dziś dzień otwarty w Urzędach Skarbowych. We wszystkich placówkach w kraju podatnicy mogą złożyć deklaracje PIT lub zasięgnąć porad przy ich wypełnianiu.

Na odwiedzających Urzędy Skarbowe czekają dodatkowe punkty informacyjne, a także broszury na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg.

Każdy, kto będzie rozliczał swoje dochody, będzie mógł przeznaczyć 1procent podatku na  konkretną placówkę m.in. Fundację Nasza Przyszłość.

Lidia Kochanowicz, dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis, podkreśla, że szczególnie dziś ważne jest, by wspierać patriotyczne organizacje.

– Fundacja Nasza Przyszłość to fundacja, która ma bardzo ważne i szczytne zadania, bliskie sercu każdego Polaka; która sprawia, że dzieci i młodzież uczą się o kulturze polskiej, o wierze katolickiej. To jest bardzo ważne, abyśmy dbali o nasze młode pokolenie, bo ono będzie kiedyś kształtowało naszą ojczyznę. Bardzo zachęcam, żebyśmy tego nie zaniedbali i żebyśmy zgłosili się do Urzędów Skarbowych i poprosili o pomoc przy wypełnieniu PIT-u na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość – tłumaczy Lidia Kochanowicz

Warto dodać, że jeśli w formularzu PIT nie wskażemy komu chcemy przeznaczyć 1 procent podatku, trafi on wówczas do budżetu państwa. 

Dzień otwarty w urzędach skarbowych potrwa do 13.00.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl