PAP/Adam Warżawa

Dowództwo Generalne: na Bałtyku zaginął żołnierz wojsk specjalnych; trwają poszukiwania

W środę po południu, w trakcie programowego szkolenia nurkowego, na Bałtyku zaginął żołnierz wojsk specjalnych; w akcji poszukiwawczej bierze udział śmigłowiec Marynarki Wojennej wraz z okrętem – poinformowało Dowództwo Generalne.

„Dziś po południu, w trakcie programowego szkolenia nurkowego na Bałtyku, zaginął jeden z żołnierzy wojsk specjalnych” – przekazało Dowództwo Generalne na platformie X.

Jak podkreślono, do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionego operatora jednostki wojsk specjalnych (JWS).

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych WP poinformowało, że w akcji poszukiwawczej bierze udział śmigłowiec Marynarki Wojennej wraz z okrętem.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl