fot. twitter.com/PolskaPolicja

Dolnośląskie: Policja przechwyciła 16 kg narkotyków

Blisko 16 kilogramów narkotyków – w tym marihuanę oraz kokainę – przechwycili dolnośląscy policjanci. W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn oraz zabezpieczono sprzęt do produkcji narkotyków i ponad 100 tys. zł.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową oraz z cyberprzestępczością wytypowali posesję w powiecie oleśnickim, w której mogły być produkowane narkotyki. Na miejscu znaleziono kompletną aparaturę do wytwarzania środków odurzających oraz narkotyki – poinformował Przemysław Ratajczyk z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Policja przechwyciła łącznie 16 kilogramów narkotyków – w tym kokainę i marihuanę. Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 36 i 26 lat; a później jeszcze jednego w wieku 31-lat. Policja zabezpieczyła też gotówkę w kwocie 100 tys. zł.

Ratajczyk przekazał, że 36-latek oraz 26-latek zostali decyzją sądu aresztowani na trzy miesiące. Za handel narkotykami w znacznych ilościach grozi im do 12 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl