fot. www.lodolamacze.info.pl

Do 15 sierpnia można składać zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu „Lodołamacze”

Jeszcze tylko przez tydzień – do 15 sierpnia – można składać zgłoszenia do 17. edycji konkursu „Lodołamacze”. Tytułem „Lodołamaczy” wyróżnia się instytucje, firmy i osoby, które jako cel działalności stawiają sobie eliminowanie barier społecznych.    

Anna Węgrzynowicz, rzecznik prasowy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, podkreśliła, że konkurs jest promocją zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

– Chcemy pokazać dobre praktyki, że warto zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami – również pokazać pracodawcom, którzy jeszcze się z tym nie spotkali. Prezentujemy pracodawców, którzy zatrudniają i często pokazują na galach, odbierając statuetkę, jakimi dobrymi pracownikami są osoby z niepełnosprawnościami – powiedziała Anna Węgrzynowicz.

We wrześniu będą miały miejsce cztery regionalne rozstrzygnięcia konkursu. Ogólnopolskich laureatów poznamy 6 października, podczas gali w Zamku Królewskim w Warszawie.

Konkurs honorowym patronatem objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Patronat medialny objęły Radio Maryja i Telewizja Trwam.

 RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl