fot. PAP/Paweł Supernak

Gala wręczenia nagród 17. edycji Konkursu Lodołamacze 2022

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa 17. edycji Konkursu Lodołamacze 2022. Ideą przedsięwzięcia jest łamanie stereotypów i uprzedzeń do osób niepełnosprawnych przede wszystkim na rynku pracy.

Już w czwartek poznamy ogólnopolskich laureatów tegorocznego konkursu. Statuetki wręczone zostaną w dziewięciu kategoriach – mówi Anna Węgrzynowicz, rzecznik Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnoprawnych. [czytaj więcej]

– Laureaci Lodołamaczy to firmy, instytucje oraz osoby, które angażują się w pomoc osobom z niepełnosprawnościami i zatrudniają te osoby. Mamy dziewięć kategorii: zatrudnienie chronione, otwarty rynek pracy, instytucja, rehabilitacja społeczno-zawodowa oraz zdrowa firma, przyjazna przestrzeń oraz dziennikarz bez barier. Mamy również dwie kategorie specjalne to: Super Lodołamacz i Lodołamacz specjalny – podkreśla Anna Węgrzynowicz.

Podczas gali finałowej Konkursu głos zabierze Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda, która sprawuje patronat honorowy nad wydarzeniem.

W programie są też występy m.in. Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in. Radio Maryja i TV Trwam.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl