fot. PAP/EPA

D. Trump: Tragedia w Kabulu nigdy nie powinna była się zdarzyć

Nigdy nie powinno się dopuścić do tragedii, która wydarzyła się w Kabulu – napisał w oświadczeniu w czwartek poprzedni prezydent USA Donald Trump.

„Melania i ja ślemy najgłębsze kondolencje rodzinom naszych błyskotliwych i odważnych żołnierzy, dla których służba USA znaczyła tak wiele. Nasze myśli są też z rodzinami niewinnych cywilów, którzy zginęli dziś w nieludzkim ataku w Kabulu” – przekazał Donald Trump.

„Do tej tragedii nigdy nie powinno się dopuścić, co czyni nasz żal jeszcze głębszym i trudniejszym do zrozumienia” – dodał.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl