Coraz bliżej wyborów samorządowych

Wybory samorządowe już 16 listopada. Będziemy wtedy głosować na prezydentów miast, burmistrzów, wójtów i radnych. Kampania wyborcza w najbliższych dniach zacznie nabierać tempa.

Największa bitwa wyborcza rozegra się w stolicy. O fotel prezydenta Warszawy ubiega się 7 kandydatów. Wśród nich obecna prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz z PO oraz Jacek Sasin z PiS.

– Ja jestem przekonany, że w Warszawie można z Hanną Gronkiewicz-Waltz wygrać, jeśli tylko będzie można skutecznie dotrzeć do mieszkańców, do ich świadomości, pokazać ten bilans 8 lat rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz, a ten bilans jest niezachęcający do tego, aby dalej na tę kandydaturę stawiać. Jest to festiwal niespełnionych obietnic. Mamy listę 155 obietnic wyborczych Hanny Gronkiewicz-Waltz, które nie zostały wypełnione – podkreślił Jacek Sasin, kandydat PiS na prezydenta Warszawy.

Kampania wyborcza w najbliższych dniach zacznie nabierać tempa.

– Ta kampania najbardziej widoczna związana z rozmieszczaniem plakatów, bilbordów na ulicach zacznie się za kilka dni. 15 października ruszymy z tą kampanią. Od poniedziałku zaczynamy serię konwencji dzielnicowych. W osiemnastu dzielnicach odbędą się duże spotkania z mieszkańcami – dodał Jacek Sasin.

TV Trwam News/RIRM

drukuj