Ciała nienarodzonych dzieci znalezione w Rawiczu

Trzy ciała nienarodzonych dzieci zamknięte w słoikach znalazła policja w Rawiczu w woj. wielkopolskim. W związku z makabrycznym odkryciem zatrzymano kobietę. Sprawą zajmuje się już tamtejsza Prokuratura Rejonowa.

Ciała dzieci w fazie płodowej zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej, gdzie ma odbyć się sekcja zwłok. O szczegółach mówi starszy asp. Beata Jarczewska, oficer prasowy policji w Rawiczu.

Policjanci z Rawicza, w związku z realizowaną sprawą narkotykową, dokonali przeszukania mieszkania wynajmowanego przez 31-letnią mieszkankę Rawicza. W mieszkaniu kobiety znaleziono ok. 4 g marihuany oraz śladowe ilości amfetaminy. Ponadto podczas tego przeszukania znaleziono również trzy słoiki w których znajdowały się wg wstępnej opinii kilkunastotygodniowe płody. Zostały one przesłane do badania do zakładu medycyny sądowej w poznaniu. Kobieta została zatrzymana, w przeszłości była już karana za narkotyki oraz za poświadczenie nieprawdy – mówi asp. Beata Jarczewska.

Dla dobra śledztwa policja nie udziela informacji dotyczących wyjaśnień składanych przez zatrzymaną kobietę.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl