PAP/Wojciech Pacewicz

Para prezydencka na festynie rodzinnym w Białej Podlaskiej

Prezydent Andrzej Duda wraz z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą podczas festynu rodzinnego „Rodzina z energią” w Białej Podlaskiej złożyli życzenia dzieciom oraz ich rodzicom i opiekunom z okazji przypadającego w piątek Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W trakcie swojego wystąpienia pierwsza dama złożyła życzenia wszystkim dzieciom.

„Dzieci są naszym największym skarbem, przedłużeniem nas samych, naszym spełnieniem i co najważniejsze są naszą nadzieję na przyszłość” – mówiła Agata Kornhauser-Duda.

„Życzę wam drogie dzieci, byście były szczęśliwe, cieszyły się dobrym zdrowiem, żebyście czuły się zawsze bezpieczne i kochane” – dodała.

Prezydent natomiast podziękował za zorganizowanie konkursu plastycznego i przypomniał swoją wizytę w Białej Podlaskiej 2,5 roku temu, kiedy – jak mówił – wziął udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych.

„Dzisiaj spotykamy się w dniu dziecka i ja chciałem ogromnie podziękować przede wszystkim rodzicom i wychowawcom za to właśnie niezwykle patriotyczne wychowanie, o które tak dbacie tutaj w Białej Podlaskiej” – zaznaczył Andrzej Duda.

„Ogromnie dziękuję za to, że pamiętacie o tym, co ważne dla Polski, o tym co w związku z tym ważne dla nas wszystkich” – dodał.

Prezydent również złożył życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta i podkreślił, że dzieci to „najpiękniejsze, co mamy”.

„Życzę państwu, żebyście zawsze patrzyli w przyszłość z uśmiechem i zawsze byli w stanie zapewnić waszym dzieciom wszystko to, co uważacie za potrzebne im, a dzieciom życzę, żeby były szczęśliwe” – powiedział prezydent.

PAP/RIRM

drukuj