fot. PAP/Tytus Żmijewski

Archidiecezja białostocka dementuje informacje o ciężkim stanie zdrowia ks. abp. Sławoja Leszka Głódzia

Ks. abp Sławoj Leszek Głódź nie przebywa w stanie ciężkim w szpitalu, o czym donosiło Radio Zet.  Rzecznik archidiecezji białostockiej zdementowała dziś nieprawdziwe informacje. „Cieszy się dobrym zdrowiem” – dodała Teresa Margańska.

Ogólnopolskie radio informowało dziś, że ks. abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański w latach 2008-2020, trafił w stanie ciężkim do szpitala. Tłumaczono, że wiadomość ta została potwierdzona w kilku źródłach. Archidiecezja białostocka zdementowała jednak te nieprawdziwe doniesienia.

„Przed chwilą rozmawiałam z arcybiskupem. Ani arcybiskup, ani ksiądz, który się nim opiekuje, nie mają takich wiadomości, o których informują media. Arcybiskup cieszy się dobrym zdrowiem i przebywa w domu” – zaznaczyła Teresa Margańska, rzecznik archidiecezji białostockiej, w rozmowie z portalem TVP info.

 

radiomaryja.pl/TVP info

 

 

 

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl