Jasna Góra uczciła św. Jana Pawła II w 13. rocznicę jego śmierci
Modlitwą dziękczynną za pontyfikat Jana Pawła II uczczono w poniedziałek na Jasnej Górze 13. rocznicę śmierci polskiego papieża. Świętego wspominano podczas wieczornej modlitwy Apelu Jasnogórskiego.
