Prezydent Andrzej Duda dokonał uroczystego otwarcia polskiej ambasady w Mongolii
Prezydent Andrzej Duda dokonał dziś oficjalnego otwarcia polskiej ambasady w Ułan Bator, stolicy Mongolii. Podczas wydarzenia wyraził radość, że po wielu latach została w tym kraju przywrócona polska placówka dyplomatyczna.
