Prezydenci Polski i Węgier rozmawiali m.in. o akcesji Finlandii i Szwecji do NATO
Relacje dwustronne, sytuacja bezpieczeństwa w regionie oraz akcesja Finlandii i Szwecji do NATO były tematami czwartkowej rozmowy telefonicznej prezydentów Polski i Węgier: Andrzeja Dudy i Katalin Novak – podała KPRP.
