Toruń: Zakończył się II Festiwal Seniorów
W Toruniu przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II odbył się II Festiwal Seniorów. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem: „Maryjo, miej w opiece naród cały”.
