Kolejna rozprawa przed komisją weryfikacyjną ds. warszawskiej reprywatyzacji
Przed komisją weryfikacyjną ds. warszawskiej reprywatyzacji odbędzie się dziś kolejna rozprawa ogólna. Została na nią wezwana m.in. prezydent stolicy Hanna Gronkiewcz-Waltz. Podczas posiedzenia, członkowie komisji mają m.in. wrócić do sprawy Noakowskiego 16.
