E. Rafalska: W 2019 r. wzrośnie dofinansowanie dla samorządów na tworzenie miejsc w żłobkach
W 2019 r. wzrośnie dofinansowanie dla samorządów na tworzenie miejsc w żłobkach w ramach nowej edycji programu „Maluch plus” – podała w czwartek minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Zduńskiej Woli (Łódzkie).
