Za nami 16. Dziękczynienie w Rodzinie
Za nami 16. Dziękczynienie w Rodzinie. Rodzinie, którą tworzą słuchacze Radia Maryja. To prawdziwa wspólnota radości i modlitwy. W sobotę przybyłych do Torunia pielgrzymów do jeszcze większej troski o naszą Ojczyznę zachęcał dyrektor i założyciel Radia Maryja, o. Tadeusz Rydzyk CSsR.
