Specjalny Mały Feniks 2015 dla WSKSiM
WSKSiM otrzymała prestiżową nagrodę Specjalnego Małego Feniksa 2015. To nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Jest ona przyznawana osobom i instytucjom, które przyczyniły się do promowania w mediach wartości chrześcijańskich.
Ogłoszenie tegorocznych zwycięzców odbyło się podczas otwarcia XXI Targów Wydawców Katolickich.
Ks. Roman Szpakowski, prezes Stowarzyszenie Wydawców Katolickich podkreśla, że nagroda przyznana została za formację, profesjonalność i rzetelność w kształceniu ludzi mediów i promowanie w mediach wartości katolickich.
– W tym roku zostały przyznane dwa Małe Feniksy Specjalne dla WSKSiM i dla Salezjańskiej Organizacji Europa Północno-Środkowa za wdrażanie wartości katolickich w dziedzinie wychowania poprzez szkoły promujące te wartości. WSKSiM przygotowuje redaktorów na bazie katolickiej i patriotycznej – powiedział ks. Roman Szpakowski.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 18 kwietnia w Bazylice Serca Jezusowego w Warszawie podczas uroczystego koncertu Chóru Papieskiego Kaplicy Sykstyńskiej.
RIRM/TV Trwam News
