fot. PAP

PiS rozpoczyna „szerszą ofensywę” rozliczania Komorowskiego

Na miesiąc przed wyborami prezydenckimi główni kandydaci zaprezentowali kolejne spoty.

Prezydent Bronisław Komorowski próbuje w nim przekonywać, że chce Polski bezpiecznej, a Andrzej Duda wylicza niespełnione obietnice swojego konkurenta.

W spocie PiS-u  pt.: „Obiecał i oszukał” przytoczono wypowiedzi Bronisława Komorowskiego sprzed pięciu lat ws. wieku emerytalnego, dopłat dla rolników i podwyższania podatków.

W podsumowaniu przypomniano, że wbrew obietnicom wiek emerytalny wydłużono, dopłaty są niższe niż w innych krajach; doszło też do podwyżek 21 podatków.

Poseł Marcin Mastalerek powiedział, że spot jest elementem szerszej ofensywy, rozliczającej Bronisława Komorowskiego.

– Już  w poniedziałek w prawie wszystkich powiatach w Polsce odbędą się konferencje prasowe, a także rozdawanie ulotek przez działaczy, sympatyków PiS-u, a także innych organizacji, które będą rozliczały pięć lat prezydentury i obietnice sprzed pięciu lat. Hasło „Obiecał i oszukał” powinno być hasłem Bronisława Komorowskiego. Gdyby Bronisław Komorowski miał trochę wstydu nie oszukiwałby Polaków i nie mówił: zgoda i bezpieczeństwo tylko przypomniałby swoje obietnice – powiedział poseł Marcin Mastalerek.

Sztab Bronisława Komorowskiego w spocie pokazuje sceny ze spotkań prezydenta ze światowymi liderami oraz wizyty na poligonach i narady w Pałacu Prezydenckim. W ten sposób chce nas przekonać do tego, że Bronisław Komorowski zapewni nam bezpieczeństwo.

W nadchodzącym tygodniu zapowiada się kolejne starcie kandydatów, bo Bronisław Komorowski ma podsumować 5 lat sprawowania urzędu prezydenta.

RIRM

drukuj