W Naszej Rodzinie – numer wakacyjny

W wakacyjnym numerze polecamy wiele ciekawych artykułów dla całej rodziny:


– Wakacyjne refleksje – Hanna Wujkowska
– Trafiają kulą w płot – Edyta Żyła
– Kultura informacyjna – Jan Maria Jackowski
– Wojna celna Donalda Trumpa – prof. dr hab. Mieczysław Ryba
– Jak być dziś patriotą? – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

– Korowód Niepodległości – Katarzyna Cegielska
– Stefan Batory – król, co Polakiem nie był, a Polskę kochał
– Wielkie żniwa – J.E. ks. bp Antoni Długosz

Z tym numerem polecamy książkę: „Opowieści o władcach polskich” Elżbiety Śnieżkowskiej-Bielak. Dbajmy o to, by nasze dzieci znały polską historię, bo naród, który nie zna przeszłości jest bez przyszłości! Autorka w niezwykle ciekawy sposób przybliża młodemu Czytelnikowi sylwetki polskich władców, którzy zapisali się na kartach naszej historii. Przy każdej opowieści znajdziemy słownik trudniejszych wyrazów oraz zadania do wykonania, które sprawdzą zrozumienie przeczytanego tekstu: zgadywanki, rozsypanki wyrazowe czy krzyżówki. Piękne, kolorowe ilustracje to dodatkowy atut tego wydania.

Informacja Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl