W Naszej Rodzinie – numer 04/2014 + Różaniec Papieski

Kwietniowy numer miesięcznika W Naszej Rodzinie z unikatową pamiątką kanonizacji bł. Jana Pawła II – Różańcem Papieskim.

W łączniku różańca po jednej stronie znajduje się wizerunek bł. Jana Pawła II, a po drugiej – zdjęcie świątyni p.w. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i bł. Jana Pawła II, która powstaje w Centrum Polonia in Tertio Millennio w Toruniu. Paciorki różańca imitują perły. Całość stanowi piękną pamiątkę świętego pontyfikatu.

W najnowszym numerze wiele artykułów poświęconych bł. Janowi Pawłowi II. m.in.:

W objęciach Świętego
– Piotr Grabowski
Wołanie Jana Pawła II jak wyrzut sumienia
– dr Hanna Karp
Papież etyk
– dr hab. Marek Czachorowski
Jan Paweł II – Papież, który obalił komunizm
– Edyta Żyła
Jan Paweł II miał góralską „krepę”
Bracia Golcowie w rozmowie z Natalią Podosek opowiadają o bezsensownej pogoni za blichtrem, rodzinie silnej Bogiem, oraz o niebiańskim ambasadorze.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl