W Naszej Rodzinie – nr 6/2015

W czerwcowym numerze miesięcznika polecamy m.in.:

Bezrobocie, emigracja, przyszłość – Jan Maria Jackowski, Emigracja uderzy w przyszłość kraju – Edyta Żyła, Horror parad miłości – dr Hanna Karp, „Gazeta Wyborcza” się niepokoi – Stanisław Michalkiewicz, Powyborcze trzęsienie ziemi – prof. dr hab. Mieczysław Ryba.

Wszyscy jesteśmy powołani do miłości – Natalia Podosek-Rakoczy rozmawia z Ewą i Andrzejem Wiszenko, prowadzącymi coaching chrześcijański.

Śmierć nie jest końcem
O dramatycznej sytuacji chrześcijan w Iraku opowiada urodzony w Iraku, wyświęcony na księdza w Bagdadzie, tam też porwany i torturowany – ks. Douglas Bazi.

Wpoić miłość do Boga
Państwo Mariola i Piotr Wołochowiczowie o biblijnej strategii wychowania dziecka do wiary. Rozmawia Bernadetta Grabowska.

Diabeł nie ma poczucia humoru
Rozmowa  ks. Pawła Siedlanowskiego z ks. dr. Grzegorzem Stolarskim, wykładowcą na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym oraz w Wyższym Seminarium Duchownym (WSD) w Siedlcach.

Depresja poporodowa jest poważną chorobą
Różnice między apatią poporodową a depresją  wyjaśnia psycholog Elżbieta Trawkowska-Bryłka w rozmowie z Agnieszką  Warecką.

I że Cię nie opuszczę aż do śmierci… – Krystyna Berdyńska

Tylko uważaj na aeroplany! – Ewa Polak-Pałkiewicz

Nie bójmy się prosić o pomoc! – Agnieszka Warecka

Rodzina a dzieci – Hanna Wujkowska

Sama wśród innych – Katarzyna i Tomasz Jarosz

Nie taki diabeł straszny jak go malują??? – o. Marcin Krupa CSsR

Języki obce na wesoło – Michał Czajka

Informacja Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl