Proście Pana Żniwa. Nowenna za kapłanów

ks. Józef Niżnik

Nowenna za kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne za przyczyną świętego Andrzeja Boboli patrona Polski. Dzięki staraniom ks. prał. Józefa Niżnika, kustosza Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, wiernego czciciela i promotora kultu św. Andrzeja, powstała książeczka, która zawiera teksty modlitw nowennowych i pasyjnych, które pomogą jednoczyć się na modlitwie w naszych świątyniach i wspólnotach rodzinnych.

Niech nasze parafie i domy staną się „wieczernikami”, w których powołana młodzież z odwagą i wielkodusznością zechce odpowiedzieć na wezwanie Boskiego Mistrza.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl