Oni cię nie zawiodą

Modlitwy w sprawach trudnych i beznadziejnych do trzech świętych orędowników – Św. Rita z Cascii, św. Antoni Padewski, św. Juda Tadeusz.

W naszym życiu wielokrotnie doświadczamy różnych trudnych sytuacji, które wydają nam się bez wyjścia. Pomocą w takich chwilach może stać się ten modlitewnik. Zawiera modlitwy (zarówno stare, jak i współczesne) do trzech świętych, którzy w tradycji Kościoła są uznani za orędowników w sprawach trudnych i beznadziejnych. Zamieszczono w nim również krótkie życiorysy świętych oraz niezwykłe historie z nimi związane. Pamiętaj, że z czymkolwiek walczysz, nie jesteś sam – jest święty, który modli się a Ciebie przed Bogiem wypraszając potrzebne łaski.

Informacja: „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl