Miłość wolna, mądra, odpowiedzialna

Niniejszy tomik zawiera trzy konferencje wygłoszone do osób, które zostały powołane do dawania świadectwa miłości ewangelicznej i które odpowiedziały na to wezwanie Jezusa poprzez złożenie ślubów ubóstwa, posłuszeństwa Bogu i czystej miłości.

Każda z tych konferencji omawia jeden z tych ślubów. Powołanie do dawania świadectwa miłości ewangelicznej jest jednak tak zasadnicze, że dotyczy każdego, kto otwiera Nowy Testament, by spotkać się na jego kartach z samym Chrystusem. Do tych trzech konferencji dołączone zostały dwa kazania dotyczące ewangelicznego rozumienia posłuszeństwa oraz wygłoszona do członków Kościoła Domowego konferencja na temat służby rozumianej jako klucz do miłości ewangelicznej.

format: 19,5×12 cm, oprawa miękka, s. 112
Informacja: Fundacja „Nasza przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl