Legendy polskie. Od Tatr do Bałtyku

Od gór – poprzez Śląsk, Wielkopolskę i Mazowsze – aż po Mazury i Bałtyk – to 30 najpiękniejszych legend o poszczególnych regionach kraju. Z tą książką wyruszysz w niezapomnianą podróż po Polsce.

W książce m.in.: O Popielu; O Piaście Kołodzieju; O Podhalu; O śpiących rycerzach w Tatrach; O panience ludźmierskiej; O krakowskim hejnale; O stopce królowej Jadwigi; Wiano świętej Kingi; Król chłopów; Grota króla Łokietka; Największy skarb; Król kruków; Bazyliszek; Wisła; Jak mazurska baba przechytrzyła diabła; Toruńskie pierniki i wiele innych.

format: 20×28,5 cm, oprawa twarda, s. 164

Informacja: Fundacja „Nasza przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl