Łańcuch poszlak

Książka odsłania rzeczywisty obraz działań i dokonań polskiego rządu w latach 2005-2007.

Odnosi się również do afery gruntowej, hazardowej i stoczniowej, mafii węglowej i paliwowej, politycznych uwikłań zorganizowanych grup przestępczych, rosyjskich służb specjalnych, sprawy śmierci Krzysztofa Olewnika, Barbary Blidy i Andrzeja Leppera oraz katastrofy smoleńskiej.

Rosyjskie służby specjalne miały doskonały przegląd sytuacji. Zdawały sobie sprawę, że operacja CBA może doprowadzić do złapania Andrzeja Leppera na korupcji, rozpadu koalicji rządowej, a w konsekwencji upadku rządu Jarosława Kaczyńskiego. Sęk jednak w tym, że w tamtym momencie- paradoksalnie taki scenariusz nie był im na rękę. Oni prowadzili grę o znacznie wyższą stawkę.

Oprawa miękka, stron 240
Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”.

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl