Jezu, Ty się tym zajmij!

Joanna Bątkiewicz-Brożek

„Jeśli myślicie, że Jezus nie słucha waszych próśb (…) przyjdźcie do mojego grobu i głośno zapukajcie, żebym wiedział, że jesteście, a będę się modlił z wami” – takie słowa przed śmiercią wypowiedział Ojciec Dolindo. Każdego dnia w kościele, w którym został pochowany rozlega się głośnie pukanie. Wokół jego grobu jest niezliczona ilość dowodów na to, że dotrzymuje swojej obietnicy… Kiedy do Ojca Pio przychodziły tłumy, mówił: – „W trudnych sprawach idźcie lepiej do Ojca Dolindo!” Ten kapłan z Neapolu zostawił nam modlitwę, którą podyktował mu sam Jezus. Modlitwę zawierzenia, który zmienia wszystko! Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz: „Jezu, Ty się tym zajmij!” – czyń tak za każdym razem, a ujrzysz wielkie cuda!

Informacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl