Ilustrowana księga świętych

Henryk Bejda

Niezwykłe biografie ponad 50 świętych, których pokochasz od pierwszego wejrzenia!

Który ze świętych lekarzy wypisał pacjentowi receptę na… „leczenie Eucharystią”? Kto, kładąc głowę pod topór, prosił o litość tylko dla… swojej gęstej brody? W tej pięknie ilustrowanej książce znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. To książka niezwykła. Zawiera 53 żywoty świętych, również sytuacje humorystyczne i anegdoty. Dzięki niej przekonasz się, że święci byli zwykłymi ludźmi. Wśród nich są m.in.: Rita, Charbel, Ojciec Pio, Joanna Beretta Molla, Róża z Limy, Gemma Galgani, Franciszek, Joanna d’Arc, Edyta Stein, Hildegarda z Bingen, Katarzyna ze Sieny i wielu innych.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl