Droga największej Miłości

Prezentowana książka pomaga pójść za Jezusem, który drogę krzyżową zamienia w drogę miłości. Jego krzyż to cena za miłość.

Również nasze krzyże są czasem ceną za to, że kochamy niedoskonałych ludzi jako małżonkowie, rodzice, kapłani, osoby konsekrowane, przyjaciele, patrioci. Bywają też ceną za naszą słabość, naiwność czy grzech. Medytowanie drogi krzyżowej Zbawiciela prowadzi do odzyskania nadziei w obliczu największego nawet cierpienia i do zmartwychwstawania w nas Jego miłości.

Znajdziemy tu siedem rozważań Drogi Krzyżowej dla dorosłych, młodzieży, dzieci, małżonków i rodzin, osób konsekrowanych, ludzi uzależnionych oraz w intencji ofiar Katynia i Smoleńska. Zatrzymajmy się na chwilę nad tajemnicą krzyża i cierpienia, by upewnić się, że odpowiedzią jest Jezus i Jego największa miłość.

format: 12×18 cm, oprawa miękka, s. 167

Informacja: Fundacja „Nasza przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl