Domowa pszczela apteka

Manfred Neuhold

Zdrowotną wartość pszczelich produktów porównać możemy do apteki. W miodzie tkwi energia natury, w pyłkach odnowa, w propolisie – antybakteryjne właściwości pszczelej higieny, a w mleczku pszczelim tajemnica płodności i długiego życia królowej pszczół.
W książce omówiono wiele zagadnień dotyczących leczniczych właściwości pszczelich produktów i podano przepisy na kuracje lecznicze z wykorzystaniem miodu, propolisu, pyłków, mleczka i wosku pszczelego na wiele powszechnych dolegliwości, takich jak.: przeziębienie, zapalenie gardła, kaszel, żylaki, zaburzenia snu, zapalenie pęcherza, nieżyt oskrzeli, nieżyt jelit, opryszczka i wiele innych.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość” 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl