Czas Jezusa – książka z płytą DVD

Album i znakomity film fabularny przybliżający życie Jezusa. Autentyzm przekazu powoduje, że widz czuję się, jakby wędrował po Palestynie wraz z Mesjaszem. Album z filmem pomoże nam poznać świat, w którym żył Zbawiciel. Dostarczy również odpowiedzi na nurtujące nas pytania:

Jakie były początki chrześcijaństwa?, Kim był Herod Wielki?, W jakich warunkach przyszło żyć i nauczać Chrystusowi?, Dlaczego Piłat skazał Jezusa na śmierć? , Jaka sytuacja polityczna, gospodarcza i kulturowa panowała w Jerozolimie w czasach Zbawiciela?

format: 20×29 cm, oprawa twarda, papier kredowy, s. 64, nośnik filmu: płyta DVD,

czas trwania: 120 min

Informacja: Fundacja „Nasza przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl