Puchar Hopmana. Drugie zwycięstwo polskiej pary

Reprezentacja Polski w składzie Agnieszka Radwańska – Jerzy Janowicz pokonała Wielką Brytanię w swoim drugim meczu tenisowego Pucharu Hopmana. O losach spotkania zadecydował ostatni pojedynek mikstowy, zakończony triumfem naszych zawodników.


Wielu emocji nie dostarczyły nam starcia singlowe, które na swoją korzyść pewnie rozstrzygnęli Agnieszka Radwańska i Andy Murray. Rywalizacji ze zdecydowanie bardziej utytułowanym Szkotem nie potrafił nawiązać Jerzy Janowicz, który gładko uległ rywalowi 2:6, 4:6.

Decydujący dla losów polsko – brytyjskiego pojedynku okazał się mecz mikstowy, w którym zdecydowanie lepszy był duet naszych reprezentantów. Po zaciętych początkach setów Polacy okazali się niezwykle skuteczni w rozstrzygających gemach, zwyciężając ostatecznie 6:4, 6:4.

***

POLSKA – WIELKA BRYTANIA 2:1

Agnieszka Radwańska – Heather Watson 6:3, 6:1
Jerzy Janowicz – Andy Murray 2:6, 4:6
Jerzy Janowicz / Agnieszka Radwańska – Andy Murray / Heather Watson 6:4, 6:4

Sport/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl