Góra Krzyży w Szawlach – symbol męki i nadziei
Jadę na Litwę, by zobaczyć Panią Ostrobramską i pokłonić się Jej. Oczywiście będę na Rossie, by zapalić znicz na grobie
Jadę na Litwę, by zobaczyć Panią Ostrobramską i pokłonić się Jej. Oczywiście będę na Rossie, by zapalić znicz na grobie
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
Pobierz
