List pasterski

List pasterski księdza biskupa Antoniego Dydycza, ordynariusza drohiczyńskiego, na uroczystość Trójcy Przenajświętszej Ukochani Mieszkańcy Podlasia! 1. Prawdziwa jedność w Trójcy